info@erzincaniskelekalip.com - erzincaniskele@gmail.com
0537 277 54 52

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

Erzincan iskele ,  sektöründeki faaliyetine 2013 yılında başlamış olup üretimini yaptığı sistemlerin satış ve kiralamasını yaparak ticari faaliyetini devam ettirmektedir.

Erzincan iskele, “Kaliteli Ürün, Kusursuz Hizmet” anlayışından hareketle, sunmuş olduğu ürün ve hizmet çeşitliliği sayesinde müşterilerine işin her aşamasında esnek, hızlı ve ekonomik çözümler sunarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı ilke edinmiştir.

Yüksek üretim kapasitesi, geniş ürün stoku ve sistem çeşitliliği ile tecrübeli teknik kadrosu tarafından yapılan doğru ve ekonomik proje çözümleri ile satış ve kiralama yapan Erzincan iskele, müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır.

Hizmet sağladığı inşaat sektöründeki çalışma koşullarının zorluğu ve iş kazası risklerinin yüksek olması nedeniyle, iş güvenliği ve insan sağlığına verilmesi gereken önem konusundaki bilinci ve sorumluluğu gereğince Erzincan iskele ürünlerinin kalitesinden asla taviz vermemektedir.

Erzincan iskele, ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörüne, ihtiyaçlar doğrultusunda, en güvenli, en pratik ve en donanımlı ürünlerle destek sağlamayı amaç edinmiştir .

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin